CIEPŁO SYSTEMOWE DLA DARŁOWA

 

 

Potwierdzenie jakości naszych usług


W czerwcu br. dołączyliśmy do grona dostawców ciepła systemowego. Oznacza to, że dostarczane/produkowane przez nas ciepło spełnia najwyższe standardy w branży. Od tej chwili możemy posługiwać się także Godłem Teraz Polska, którym nagrodzone zostają wszystkie firmy dostarczające ciepło systemowe.
Aby móc korzystać z marki ciepła systemowego i związanego z nią znaku Teraz Polska musieliśmy spełnić określone wymagania w zakresie obsługi klienta oraz norm związanych z przesyłem/produkcją ciepła. Pozwoliło to nam dołączyć do najlepszych firm ciepłowniczych w kraju. Jest to potwierdzeniem konsekwentnie realizowanych działań mających na celu poprawę konkurencyjności naszego przedsiębiorstwa.
Ciepło systemowe to wspólna marka produktowa, którą posługują się najlepsze firmy ciepłownicze z całego kraju. Weryfikacją standardów jakości obsługi i technologii zajmuje się Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie. Ten program promocji jakości powstał w 2008 roku i od tego czasu marką ciepła systemowego posługuje się już ponad 150 firm z całej Polski. Są to także przedsiębiorstwa zaangażowane społecznie, które uczestniczą w akcjach charytatywnych, a także prowadzą działalność edukacyjną na temat racjonalnego i ekologicznego korzystania z ciepła, nie tylko wśród najmłodszych.
Więcej informacji na temat Ciepła Systemowego znaleźć można na stronie www.cieplosystemowe.pl.